Site Rengi

Büro Ofis Nakliyat

13.12.2020
694
Büro Ofis Nakliyat

Büro, Ofis Nakliyat

İş yeri adresinizin değiştirilmesi gerektiği durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yeri adresinizin değişiminde eşyaların yeni adrese nakledilmesi son derece zorlu bir sürece neden olurken ayrıca zaman kaybına da sebep olabilmektedir. Eşyalarınızın yeni adrese taşınmasında zaman kaybının yanı sıra eşyaların herhangi bir hasar almadan sevk edilmesi de önem taşımaktadır. Büro ofis nakliyat işleri bu detayların yanı sıra çalışmalara zaman kaybetmeden devam etmeniz içinde son derece gereklidir. Evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunan firmamız büro ofis nakliyat işlemlerini de aynı özen ve titizlikle sunuyoruz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan hizmetlerimizden yararlanarak sizde güvenli, garantili ve kaliteli işlemlere yer açmanın avantajına sahip olabilirsiniz.

Büro, Ofis Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Büro ofis nakliyat hizmetlerini alarak iş yerinizi farklı adrese taşımak için firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. İş yerinizde yapılacak olan bu değişim için ise öncelikle firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamızın yetkili personeli kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sizlere sunar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmetinde uzman personelimiz eşya yükünden alınacak olan ek hizmetlere kadar her detaya yer vererek eksper raporunun hazırlanmasına destek olur. Eksper raporuna göre fiyat teklifi belirlenerek tarafınıza sunulur. Tarafınıza sunulan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise sözleşme düzenlenerek taraflar arasında imzalanması ile beraber evden eve nakliye işlemlerinden yararlanmanız sağlanır.

Büro, Ofis Nakliyat Hizmetleri

Büro ofis nakliyat hizmetleri işyerinizde bulunan tüm eşyanın kısa sürede ve konfor ile taşınmasına destek olmaktadır. Evden eve nakliye firması olarak sizlere aynı zamanda iş yeri nakliyesinde de hizmet sunuyoruz. Düzenlenen hizmet sözleşmesinde belirlenen tarih ve saat itibari ile uzman personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak iş yerinizde bulunan tüm eşyaların planlı ve programlı olarak taşınmasına destek olur. Yapılacak olan nakliye işlemi için toplanan eşyalarınız, cihazlarınız uygun şekilde paketlenip kolilere aktarılırken mobilyalarınız ise deneyimli personelimiz tarafından sökülerek paketlenir. İş yeri adresinizin yakın mesafe ya da şehir içi olması durumunda gün içinde yeni adresinize taşınmanızı sağlıyoruz. Böylelikle yeni iş adresinize kısa sürede taşınarak çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yeni adresinize nakledilen eşyalarınızın yerleştirilmesi, mobilya montaj işlemleri sonrasında hasarsız ve eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilir. Tarafınıza eşyanızın teslimi ile hizmetlerimiz de sona erer.

Büro, Ofis Nakliyede Parça Eşya Taşıma

Büronuzda ya da ofisinizde yer alan tüm eşyanın yanı sıra sadece belli bazı eşyaların farklı bir adrese gönderilmesi gerekebilir. Parça eşyanızın taşınması işlemlerinde sizlere destek sunmamız için firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir. Gerçekleştireceğiniz parça eşya nakliye işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan hizmetimizden yararlanmanız durumunda kaliteli ve güvenli taşımacılıktan faydalanmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Parça eşya taşımada özen ile paketlenecek olan eşyalarınız depomuza aktarılarak bu alandan aynı istikamete gidecek olan diğer eşyalar ile beraber nakledilir. Eşyanızın teslimatında ihtiyaç duyulan montaj işlemi var ise montaj yapılarak teslimat tamamlanır. Eşyanızın yeni adresinize sevk edilmesi işlemlerinde size destek sunan firmamız sigorta kapsamında gönderim yaparak gönderim sırasında oluşabilecek olan kaza, hasar ya da zarara karşı eşya bedelinizin de korunmasında destek olur. Hemen firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Büro, Ofis Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık Sistemi

Büro ofis nakliyat hizmetini alırken iş yerinizin bulunduğu kat sayısı fazla olabilir. Yüksek katlı yerde bulunan ofis eşyasının taşınması işlemlerinde eşyanın yeni adrese nakli son derece zorlu ve sıkıntılı bir sürece neden olmaktadır. Eşyanızın taşınması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde aynı zamanda asansörlü taşımacılık sistemine yer vererek işlemlerin daha hızlı ve güvenli şekilde ilerlemesine destek olmaktayız. Ofis taşımacılık işlemlerinde asansörlü taşımacılık sistemi kullanımı için binanızın ya da dairenizin bu hizmete sunan özelliğe sahip olması gerekir. Firmamıza gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında konusunda uzman personelimiz adresinizde sunduğu eksper hizmetinde binanın asansörlü taşımacılık sistemine de uygun olup olmadığını belirleyerek hazırladığı rapora da bu detayı ekler. 

Büro, Ofis Nakliyat Hizmet Sözleşmesi

Büronuzun ya da ofisinizin eşyasının farklı adrese taşınmasında şehir içi ya da şehir dışına yapılan tüm nakliyelerinizde firmamıza ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Kısa sürede sunulacak olan hizmetimizden yararlanmak için gerçekleştireceğiniz başvuru sonrasında yetkili personelimiz adresinize gelerek eksper raporunun hazırlanmasına destek olur. Hazırlanan eksper raporuna göre belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi hazırlanır.

Hizmet sözleşmesi hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın haklarının korunmasına destek olmaktadır. Sunulacak olan hizmetler, hizmet bedeli, talep edilen ek hizmetler sözleşmede yer alırken aynı zamanda yükümlülüklerin yerine getirilmemesi durumunda uygulanacak olan yaptırımlarda bulur. Hizmet sözleşmesi bunların yanı sıra evden eve nakliye işlemlerinde sigortadan da yararlanmanıza destek olur.

Büro, Ofis Nakliyat Hizmetinde Sigortalı Taşımacılık

Ofis gibi iş yerlerinizin farklı adrese nakledilmesinde eşyanın toplanmasında uzman desteği almanız eşyanızın sevki sırasında zarar görmesinin de önüne geçer. Eşyanın toplanıp paketlenmesinde deneyimli olan personelimiz ise sizlere hizmet sunarken aynı zamanda kaliteli malzeme ve araç gereç kullanımı ile eşyanın nakliyesine destek oluyoruz. Eşyanın sevkinde titiz bir çalışmaya yer açmanın yanı sıra olası her türlü kazaya karşıda nakliye sigortasından yararlanmanızı sağlamaktayız. Eşya taşımacılığında nakliye sigortasından yararlanmanız eşyanızda tüm itinalı taşımacılık hizmeti sunmamıza karşın karşılaşılabilecek olan zarar durumunda eşya bedelinizin tarafınıza ödenmesi için sunulmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulan hizmetlerimizden yararlanırken aynı zamanda güvenli ve garantili hizmete yer vermek için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz.

Büro, Ofis Nakliyat Hizmetinde Depolama

Büronuzun ya da ofis eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden yararlanarak nakli gerçekleştirmek için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz. Büro ya da ofisinizde bulunan eşyanızın adresinizden acil olarak çıkarılması gerekip yeni adresinizin hazır olmaması durumunda ise firmamızın depo hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Büro ofis nakliyat hizmetinde eşyanızın toplanıp paketlenmesi akabinde kapalı kasa araçlarımıza alınarak sonrasında depomuza sevk edilir. Eşyanızın depomuzda belli süre muhafaza edilmesinde aynı zamanda sigorta kapsamında da koruna sağlanır. Yeni adresinizin hazır olması durumunda depomuzda bulunan eşyanız araçlarımıza nakledilerek sonrasında ise sevki gerçekleştirilir. Yeni adrese yerleşim ve montajının yapılması sonrasında ise eşyanız tarafınıza teslim edilerek hizmetimiz sona erer.

Büro, Ofis Nakliyatta Uzman Hizmeti

Büro ya da ofis gibi alanlarında yer alan eşyanızın yeni adresinize taşınmasında konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza yapacağınız hizmet talebi sonrasında yetkili personelimiz tarafından sunulacak olan eksper hizmeti akabinde fiyat teklifimiz hazırlanarak sonrasında ise onayınız beklenir.

Firmamız tarafından sunulacak olan hizmetlerimizde uzman personelimizden destek alarak eşyanızın titiz bir şekilde sevk edilmesini sağlayabilirsiniz. Nakliye işleminde garantili, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmetten yararlanmanızı sağlayan firmamız aynı zamanda uygun fiyat seçeneğine de sahiptir.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title işlevi, 6.2.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/domains/botasnakliyat.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.