Site Rengi

Evden Eve Nakliyat

13.12.2020
1.314
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yerinizin gerçekleştireceğiniz adres değişikliğinde birçok iş ile uğraşmak durumunda kalırsınız. Kimi zaman ani olarak yaşanan taşınma kimi zaman ise alınan yeni yer ya da iş değişikliği sebeplerine bağlı olarak da ikame adresinde değişim yaşanabilmektedir. Bu ve buna benzer birçok neden ile gerçekleşen ikame adres değişiminde ise eşyalarınızın farklı adrese taşınması oldukça zorlu bir sürece neden olmaktadır. Eşyanızın yeni adrese taşınması her ne kadar kolay gibi düşünülse de eşyanın toplanması planlı olarak koli ve paketlemesinin yapılmasının yanı sıra yeni adrese gönderi için uygun araç ve elemanların da temin edilmesi gerekir. Tüm bu işlemler son derece yorucu ve zaman alan işlemler olmak ile beraber maliyet açısından da sizi sıkıntıya sokar. Gerçekleştireceğiniz ev ya da iş yeri eşyanızın taşınması için tüm bu zorluklara göğüs germenin akabinde ise taşınma sırasında olası kaza ya da hasara karşı da herhangi bir sigortanızda yoktur. Evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak ise herhangi bir sıkıntı ya da yorgunluk yaşamadan yeni adresinize taşınmanın keyfine sahip olurken aynı zamanda sigortalı nakliyenin avantajından yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Evden eve nakliyat işlemlerini alarak ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın yeni adresinize sevk edilmesi için öncelikle başvurunuzu firmamıza iletmeniz gerekir. Evden eve nakliye işlemleri ile ilgili olarak gerçekleştirilecek olan eşya nakli için yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında ise firmamızın yetkili personeli sizin ile iletişime geçerek randevu talep eder. Yetkili personelimiz adresinize belirlenen zamanda ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper raporunu hazırlar. Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmetimiz sonrasında ise hizmet bedeli hesaplanır. Hesaplanan hizmet bedeline onay vermeniz ile beraber sözleşmemiz imzalanarak işlemler belirlenen tarih ve saatte sunulmaya başlar.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinin sunulmasında birçok farklı uygulama ve çalışmaya yer açılarak konforlu bir çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ev ya da iş yerinizin taşınması işlemlerinde konusunda uzman personelimiz belirlenen tarih ve saatte adresinize gelerek eşyanızın toplanması ve planlı bir şekilde kolilenmesini sağlar. Mobilya söküm ve buna benzer işlemler sonrasında ise paketlemeler gerçekleştirilir. Paketlenen ve kolilere aktarılan eşyanız kapalı kasa araçlarımıza nakledilerek yeni adresinize ulaştırılır. Şehir içi ya da şehirlerarası olan tüm nakliye işlemlerinizde firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Yeni adresinize ulaşan eşyanız burada yerleşim ve montajlamaları yapılarak tarafınıza teslim edilir. Eşyanızın hasarsız ve eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilmesi sonrasında hizmetimiz de sona erer.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Sözleşmesi

Evden eve nakliyat işlemlerini firmamızdan almak için gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında uzman personelimiz tarafından sunulan eksper raporuna göre belirlenen fiyata onay vermeniz durumunda artık hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sunulan evden eve nakliye hizmetinden faydalanmanızı sağlamak için firmamız hizmet sözleşmesi düzenler. Hizmeti alanın ve sunanın haklarını ve yükümlülüklerini belirten sözleşme aynı zamanda belirlenen yükümlülüklerin yerine getirilmemesi durumundaki hükümlere de sahiptir. Böylelikle güvenli bir hizmetten yararlanmanın avantajını elde etmeniz mümkün olur. Eşyanızın taşınmasında sunulacak olan hizmetler, ek hizmetler ve bedellerinin yanı sıra hizmet zamanına kadar her detay sözleşmede yer alır. Sözleşmede yer alan tarih ve saat itibari ile sunulmayan hizmet durumunda tek taraflı sözleşmeyi fesh etme ya da sözleme bedelinde indirim talep etme hakkınızda bulunur. Hizmet alanının yanı sıra sunanın da tüm hizmeti vermesinin sonrasında ise bedelinin ödenmesi ile ilgili koruma da sözleşmede yer almaktadır.

Evden eve nakliye işlemleri için hazırlanan sözleşme aynı zamanda ev ya da iş yeri eşyanızın sigorta kapsamında taşımasında da destek olması açısından önemlidir. Firmamız tarafından sunulmakta olan tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde hizmet sözleşmesine yer vererek güvenli ve garantili hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliye de Sigorta

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın taşınması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet sunmakta olup aynı zamanda kaliteli araç gereç ve malzemeler ile taşınmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekip desteği ile kurumsal hizmet ile eşyanızın taşınmasına yer veren firmamız alınan tüm tedbirlere karşın eşyanızda oluşabilecek olan kaza, hasar, zarar ve buna benzer sıkıntılara karşı tüm eşyanızın bedelinin de sigorta kapsamında korunmasında destek olmaktadır. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın taşınması sırasından sigortalı nakliyeye yer vermek ise eşyanızda zararın oluşması durumunda bedelini almanız mümkün olur. Firmamızdan destek alarak ev ya da iş yerinizin taşınması işlemine yer vererek sigorta kapsamında taşınmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın taşınması işlemlerinde özellikle yüksek katlı binalarda yapılacak olan taşımacılık daha zorlu ve sıkıntılıdır. Eşyanın merdivenlerden taşınması son derece zordur. Bunun yanı sıra eşya taşınma sırasında da zarar görebilir. Oldukça zaman alan ve riskli bir iş olan bu taşınma işleminin yerine binanın dışına hazırlanacak sistem sayesinde eşyanızın kolaylıkla kapalı kasa nakliye aracımıza sevk edilir. Asansör sistemi sayesinde kısa sürede araca ulaşacak olan eşyanızın aynı zamanda güven ile taşınır. Asansör sistem kurulumu ile taşınma işlemlerine yer vermek için binanızdan bunun için uygun özelliğe sahip olması gerekir. Adresinize ulaşacak olan yetkili personelimiz eksper raporunda bu detaya da yer açar.

Evden Eve Nakliyatta Depo Hizmeti

Ev ya da iş yerinizin taşınması işlemlerinde yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda eşyanızın muhafaza edilmesi için depo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyanızın taşınması işlemlerinde sizlere destek sunan firmamız yeni adresinizin hazır olması durumunda depomuzda yer alan eşyanın adresinize nakledilmesini sağlar. Sunulan hizmetlerimizde depomuzda eşyanızın muhafaza edilmesi sırasında da sigorta kapsamında koruma sağlanır.

Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın yanı sıra sadece belli parça ya da parçaların farklı adrese nakledilmesi gerekebilir. Bu gibi parça eşya taşıma hizmetlerinde de evden eve nakliye firmamızdan destek alarak hem oldukça uygun fiyat ile hem de sigorta kapsamında taşınmanın avantajını elde edebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanmak için müşteri temsilcimize yapacağınız hizmet talebi sonrasında aynı şekilde eksper hizmeti sunularak fiyat teklifi hazırlanır. Eşyanızın taşınması için belirlenen fiyat teklifine onayınız ile eşyanızın paketlenerek yeni adresinize gönderilmek üzere depomuza aktarılır. Depomuzda aynı yönde gidecek olan eşyalar ile beraber gönderimi yapılır.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Destek

Ev ya da iş yerinizde yer alan tüm eşyanın taşınmasında ya da parça eşya taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kısa sürede ve kolaylıkla destek alabilirsiniz. Sigorta ve hizmet sözleşmesi ile sunduğumuz evden eve nakliye işlemlerinde böylelikle güvenli ve garantili hizmeti edinmenin de avantajını elde edebilirsiniz.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan ev ya da iş yeri eşya nakli hizmetimizden yararlanabilmek için hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talebinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title ilevi, 6.2.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.