Site Rengi

Depolama

13.12.2020
466
Depolama

Depolama

Ev ya da iş yeri gibi birçok farklı mekânda yer alan eşyaların farklı adrese taşınması işlemlerinde evden eve nakliye hizmetini sizlere sunmakta olan firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olan hizmetlerimizden yararlanarak kısa süre içinde şehir içi ya da şehir dışına eşyanızın taşınmasının da avantajını elde edebilirsiniz. Eşyanızın farklı adrese taşınması işlemlerinde yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda ise firmamız tarafından sunulmakta olan depolama hizmetinden de yararlanmanız mümkün.

Evden eve nakliye firması olarak verdiğimiz hizmetlerde depolama hizmetine de yer açarak ihtiyaç duyduğunuz hizmete kolaylıkla da kavuşmanız sağlanır. Depolama hizmetinin sona ermesi sonrasında eşyanız ise aynı özen ve itina ile yeni adresinize sevk edilir.

Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşya veya malzemelerin taşınması işlemleri sırasında yeni adresiniz hazır olmayabilir. Depolama da sadece yeni adresiniz için değil aynı zamanda bir süreliğine eşya ya da malzemelerin güvenli bir alanda muhafaza edilmesi içinde destek alabilirsiniz.

Gerek duyduğunuz depolama hizmetimizden yararlanmak için firmamıza talebinizi ileterek başvurunuzu yapmanız gerekir. Depolama işlemleri ile ilgili olarak gerçekleştirilecek olan başvuru sonrasında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz adresinize ulaşım sağlayarak eşya yükünüz ve diğer detaylar hakkında bilgi alarak ücretsiz eksper hizmetini sunar. Taşınma işlemlerinin yanı sıra ekstra talep edilecek olan depo işlemi de eksper raporuna eklenerek hizmet bedeli belirlenir.

Firmamızın uzman personeli tarafından hazırlanacak olan eksper raporuna göre belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise sözleşme hazırlanarak mutabakat belgelenir. Firmamızdan alacağınız hizmet için hazırlanan sözleşmede yer alan hizmet tarih ve saatinde personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz işlemleri gerçekleştirir.

Depolama Hizmeti Almanın Avantajları

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adrese nakledilmesi aşamasında veya eşyanızın belli süreliğine muhafaza edilmesinde eşya depolama hizmetinde faydalanabilirsiniz. Depolama hizmetinden faydalanarak eşyanızın güvenli bir yerde muhafaza edilmesinin avantajını elde edebilirsiniz. Depo alanında herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilen eşyanız aynı zamanda olası hasara karşıda sigorta kapsamında korunur. Böylece herhangi bir hasar ya da zararın oluşması durumunda eşya bedelinizi sigortadan edinmenizde mümkün olur.

Depolama hizmetleri sayesinde yeni adresiniz hazır olmamasına karşın taşınmak zorunda kaldığınız yerleşim yerinizden eşyanızı paketlenmiş ve kolilere aktarılmış olarak sevk etmenin de avantajını elde edersiniz. Depo hizmetinin alınmasında başvurunuzda belli süre belirtmeniz istenir. Bu süre sonrasında biraz daha depolama hizmetinden yararlanmanız gerektiğinde talebinizi ileterek süre uzatabilirsiniz. Süre uzatma işleminde ise ek hizmet sözleşmesinin düzenlenmesi gerekir.

İş yerinizde ya da evinizde tadilat sebebi ile de eşyanızın depo alanında muhafaza edilmesi gerekebilir. Böylelikle eşyanıza herhangi bir hasar ya da zarar görmeden eşyanızın, cihazlarınızı ya da malzemelerinizin de korunması mümkün olur.

Depolama Hizmetinde Sigortanın Önemi

Eşyanızın, cihaz ya da bazı malzemelerinizin depo alanında muhafaza edilmesi işlemlerinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti almak için yapacağınız başvuru sonrasında eşya yükünüze göre depo alanı belirlenir. Depo alanında belli süreliğine muhafaza edilecek olan tüm eşyanız aynı zamanda sigorta kapsamında da korunur. Alınan tüm önlemlere karşın eşyanıza gelebilecek olan tüm hasar ya da zarara karşı eşya bedelinizde böylelikle korunmuş olur. Depolama sırasında firmamız sigorta kapsamında eşyanızın korunmasına destek olur. Bu hizmeti almak için ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek buna göre sigortadan da yararlanmanız sağlanır.

Depolama Alanı Nasıl Olmalı?

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların taşınma sebebi ile ya da tadilat gibi farklı sebeplere bağlı olarak bulundukları yerden alınarak belli süre muhafaza edilmesi gerekebilir. Bu hizmetin alınmasında ise kaliteli ve garantili hizmetten yararlanmanız eşyanızın korunması açısından da önemlidir. Konusunda uzman ve de deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan işlemlerden yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek gerekli hizmeti alabilirsiniz.

Depolama alanlarında eşyanın, cihaz ya da malzemelerin muhafazası mümkündür. Depo alanının güvenli olması için belli bir ısı ayarının ve belli hava akışının ortamda bulunması gerekir. Küf, mantar gibi zararlıların yanı sıra haşere ve kemirgenlerinde depo alanında bulunmaması lazım gelir. Eşyanın korunması işlemlerinde alanın kilitli olması ve güvenli kamerası ile düzenli takibinin yapılıyor olması da korunma açısında son derece önem taşımaktadır.

Firmamız eşyanızın, cihazınızın ya da malzemelerinizi korunmasında ihtiyaç duyduğunuz kaliteli depo alanını size uygun fiyat seçeneği ile sunar. Alınan tüm önlemlere karşın doğabilecek olan zarar karşı ise eşyanız sigorta kapsamında korunmaktadır. Sizde kaliteli, güvenli ve garantili hizmeti profesyonel destek alarak elde etmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Depolama Hizmet Bedeli

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın tamamının ya da belli kısmının depo alanında muhafaza edilmesi gerekebilir. Kimi zaman mobilya ve benzeri eşyalar kimi zaman ise cihazlar, makineler ya da üretilen malzeme veya ham maddenin muhafazası gerekli olabilmektedir. İhtiyaç duyulan depolama hizmetinde başvurunuzu yapmanın sonrasında adresinize ulaşacak olan personelimiz eksper raporunu hazırlar. Eksper raporunda birçok farklı detaya yer verir.

Depolama süresi, depolanacak olan eşya yükü, depo hizmetleri öncesi ve sonrası sunulacak olan işlemler gibi detaylar rapor da kayıt altına alınır. Eksper hizmetini sunan personelimiz sonrasında ise depolama hizmet bedelinin de belirlenmesini sağlar. Sunulacak olan eşya, cihaz ya da malzeme depolama hizmetlerimizden yararlanmak için belirlenen hizmet bedeline onay vermenizin sonrasında hizmet sözleşmesinin de düzenlenerek imzalanması gerekir. Hizmet sözleşmesi mutabakat anlamına gelirken aynı zamanda eşya bedelinizin korunması ile ilgili olarak sigortanın da yapılması için önemlidir.

Depolama Hizmetinde Garantili ve Kaliteli Hizmet

Evinizde, iş yerinizde ya da buna benzer birçok mekanda yer alan eşya, makine, cihaz, malzemelerin belli süreliğine depo alanında muhafaza edilmesi ihtiyacınız oluşabilir. Kimi zamanda tadilat kimi zaman taşınma ya da yeni eşya alımı gibi farklı sebepler ile doğan bu ihtiyacın çözüme ulaşması aşamasında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Konusunda uzman ve de tecrübeli personelimiz tarafından adresinizden paket ve koli işlemlerine yer açılarak eşyanızın ya da çeşitli malzemelerinizin de sevk sırasında zarar görmesi engellenir. Eşyanızın ya da benzeri malzemelerin güvenli bir alanda depolanmasını sağlayan firmamız profesyonel desteği size sunarak garanti kapsamında ve kaliteli hizmete sahip olmanıza da destek olur.

Kısa sürede sunulacak olan depo hizmetimizde eşyanız belirlenen süre kadar alanda bekletilir. Eşyanızın daha fazla depo alanında kalmasını ya da daha öncesinde depo alanında alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçerek süre kısaltma ya da süreyi uzatma talebinizi iletmeniz yeterlidir.

Depo alanında muhafaza edilen eşyanız sürenin sonrasında depomuzdan alınarak belirtiğiniz adresinize sevk edilir. Tüm ev, iş yeri gibi alanların eşyalarının yanı sıra parça eşyalarında depolanması işlemlerinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Kaliteli, güvenli, konforlu ve garantili hizmeti almanın yanı sıra bu kriterlere uygun fiyat seçeneği ile sahip olmak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title ilevi, 6.2.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.