Site Rengi

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Ev ya da iş yerinizin adresinde kimi zaman değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yapacağınız bu değişiklikte birçok iş ile tek başınıza uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İkametgâh değişimlerinde yer alan birçok iş ile uğraşırken aynı zamanda eşyanızın taşınması içinde çabanız gereklidir. Eşyanın toplanması ve sonrasında paketleme ve kolilemenin yapılması oldukça zaman alırken aynı zamanda bu paketleme ve kolileme sırasında kaliteli malzemenin kullanılması gerekir.

Kaliteli malzemenin kullanılması eşyanın taşınma sırasında zarar görmemesi için önemlidir. Eşyanın kolilenmesi ve paketlenmesi sonrasında taşınmaya yer vermek için eleman ve araç teminin de yapılması gerekir. Tüm bu işler ile uğraşmak özellikle şehirlerarası nakliyat işlemlerinde son derece maliyetli de bir işlemdir.

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden destek alarak ev ya da iş yerinizin taşınmasını sağlamanız mümkün olur. Hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçerek hizmet talebinizi ileterek kaliteli, garantili ve hızlı taşımacılıktan yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Ev ya da iş yerinizin taşınması işlemlerinde eşyanızın şehirlerarası taşınmasında firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve en hızlı işlemleri sunuyoruz. Kısa sürede sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talebinizi iletmeniz gerekir. Şehirlerarası yapılacak olan nakliye işlemleri ile ilgili olarak yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunacaktır. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmetimiz sonrasında fiyat teklifimiz belirlenir. Fiyat teklifimize onay vermeniz durumunda ise hizmet sunumu için sözleşme imzalanır.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Sözleşme

Şehirlerarası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için yapacağınız başvuru sonrasında sunulan eksper işlemleri ile beraber belirlenen bedeli onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi hazırlanır. Hizmet sözleşmesi tarafların mutabakatı anlamına gelir. Hizmet alanın ve hizmeti sunanın yükümlülüklerinin yer aldığı sözleşme de aynı zamanda hizmeti alanın ve sunanın da hakları korunur. Güvenli ir nakliye işlemine yer vermenize destek olan hizmet sözleşmesinde nakliye işleminin yapılacağı tarih ve saatte yer almaktadır. Belirlenen tarih ve saat itibari ile evden eve nakliyat firması personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak sevk için eşyanızın toplanmasına yer verir.

Evden eve nakliye işlemlerinde yer açılan hizmet sözleşmesi aynı zamanda nakliye işlemi sırasında eşyanızın bedelinin korunması içinde nakliyat sigortasının yapılabilmesinde önemli bir yer tutmaktadır. Firmamızdan alacağınız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sözleşme güvencesi ile sunulur.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Sigorta

Evinizin ya da iş yerinizin eşyasının taşınmasında gerçekleştirilecek olan tüm işlemlerde konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile hizmet sunmakta olmak ile beraber kaliteli araç gereç ve malzeme kullanımına yer vererek eşyanızın hasar ya da zarar görmeden nakledilmesine destek oluyoruz. Büyük özen ve titiz çalışma ile sunulan evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanırken aldığımız tüm önlemlere karşın yaşanabilecek olan kazalara karşı eşyanızın bedelinin korunması için nakliyat sigortasından yararlanmanızda sağlanmaktadır.

Firmamızdan alacağınız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde olası kazalara karşı eşyanızın tamamının sigorta kapsamına alınarak herhangi bir hasar durumunda ise bedelinin tarafınıza ödenmesini de sağlamaktadır. Sizde kaliteli, güvenli ve sigorta kapsamında garanti sunan evden eve nakliye hizmetini alıp avantaj elde etmek için hemen firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.  

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde firmamızdan destek alarak konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetten de yararlanmanın avantajını elde edebilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın taşınması işlemlerinde sizlere destek sunan firmamız kısa sürede eşyanızın toplanmasını sağlayarak sonrasından ise eşyanızın yeni adrese sevki için kapalı kasa araçlara nakleder. Eşyanızın yeni adrese sevki için ise kaliteli koli ve paketleme işlemine yer vererek eşyanızın taşınma sırasında herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçer.

Ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerinize ulaştırılması durumunda ise yerleşim ve mobilya montaj işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilir. Ev ya da iş yerinizdeki tüm eşyanızın yeni adresinize ulaştırılmasında firmamız sigorta kapsamında işlemlere yer vermektedir. Eşyanın tarafınıza teslim edilmesi sonrasında ise sigorta ve hizmet sözleşmesi de sona erer. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın yeni adrese naklinde talep ettiğiniz ek hizmetler var ise bunlarda uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Depolama

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın yeni adresinize nakledilmesi işlemlerinde kimi zaman yeni adresiniz henüz hazır olmayabilir. Yeni adresinizin taşınma sırasında hazır olmaması durumunda evden eve nakliye hizmetimizden yararlanamayacağımızı düşünebilirsiniz. Firmamız yeni adresin hazır olmaması durumuna karşın sizlere eşya depolama hizmetini sunuyor.

Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan hizmetlerden yararlanarak gerekli olan işlemlere yer açmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek depolama hizmetimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Depo hizmeti alımınız sonrasında eşyanız aynı itina ile yeni adresinize sevk edilerek aynı şekilde yerleşim ve mobilya montajı yapılarak tarafınıza eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilir. 

Şehirlerarası nakliyat Hizmetinde Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinde tüm eşya yükünün yanı sıra sadece belli eşyaların taşınmasında da firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan firmamız tüm ev ya da iş yeri eşyanızın değil de sadece belli parçaların nakledilmesi işlemlerinde de parça eşya taşıma hizmetini sunmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmeti ile ilgili hizmet almak için firmamıza başvurunuzu yapmanız gerekir. Firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında parça eşya taşıma ile ilgili olarak firmamız yetkili personeli adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmeti sunar. Eksper hizmeti sonrasında parça eşya taşıma bedeliniz belirlenerek tarafınıza sunulur. Onayınız durumunda ise parça eşyanız paketlenerek sonrasında kapalı kasa araçlarımızda depomuza sevk edilir.

Depomuzda yer alan ve aynı yöne intikal edecek olan tüm parça eşyalar ile aynı araca aktarılarak yeni adresine sevk edilir. Evden eve nakliye firmamızdan alacağınız parça eşya taşıma hizmeti ile son derece uygun fiyat ile eşyanızın taşınmasını sağlayarak bütçeniz için avantajlı bir seçime yer vermeniz mümkün olur.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Kalite ve Güven

Şehirlerarası yapılacak olan ev ya a iş yeri eşyanızın taşınması işlemlerinde kaliteli hizmete yer veren ve kurumsal anlayış ile hizmeti sunan firma seçimini tercih etmeniz oldukça önemlidir. Firmamız konusunda uzman ve tecrübeli olan ekip ile eşyanızın hem kısa sürede hem de herhangi bir hasar almadan taşınmasını sağlamaktadır. Hizmet sözleşmesinin yanı sıra nakliyat sigortası kapsamında nakli sağlayarak alınan tüm önlemlere karşı eşyanızda oluşabilecek olan hasara karşın ise eşya bedelinizin de korumasında destek olur. Eşyanızın konusunda uzman be deneyimli ekip tarafından sigorta kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamak için firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliye işlemlerinizde ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın taşınmasının yanı sıra parça eşya taşımacılık hizmetini de sunmaktayız.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title ilevi, 6.2.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.