Site Rengi

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma

Ev ya da farklı birçok iş yerinde bulunan tüm eşyanın yanı sıra sadece belli eşyaların taşınma ihtiyacı doğabilir. Eşyaların büyüklüğü ya da ağırlığı ise kolaylıkla belirlenen adrese nakledilmesine uygun olmayabilmektedir.

Ofisinizde, evinizde ya da farklı iş yerlerinde bulunan bazı eşyaların farklı adrese nakledilmesin işleminde kargodan yararlanabilirsiniz. Fakat kargo ile yapacağınız gönderim oldukça pahalı bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra gönderim yapacağınız ürünün de paketlemesi de size aittir. Eşyanın paketlenmesinin yanı sıra mobilya gibi ürünleri söküm ve teslim sonrasındaki montajı da size aittir. Bunun yanı sıra gönderimlerde araç kiralamadan da yararlanmanız mümkün. Bu işlemde de araç kiralama masrafının yanı sıra ürün paketleme, söküm ve montajı da gene tarafınıza ait olur.

Parça eşya taşıma işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunan firmamızdan destek alarak ise uygun fiyat seçeneği ile eşyanızın konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından nakliye sigortası kapsamında güvenle nakledilmesinin avantajını elde edersiniz. Firmamız tarafından sunulmakta olan ev ya da iş yerinizde bulunan parça eşyanın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinden yararlanmak için hemen başvurunuzu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Alınmaktadır?

Parça eşya taşıma hizmetini firmamızdan almak için öncelikle başvurunuzu müşteri temsilcimize iletmeniz gerekir. Firmamıza gerçekleştireceğiniz hizmet başvurusu sonrasında konusunda uzman ve deneyimli personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmet sunar. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan parça eşya taşıma eksper hizmeti ile hizmet bedeli de belirlenir. Eşyanızın taşınmasının yanı sıra parça eşyanızın depomuzda belli süre muhafaza edilmesi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Firmamız tarafından görevlendirilerek adresinize ulaşım sağlayan personelimize talep ettiğiniz ek hizmetleri de bildirerek gerekli desteği alabilirsiniz. Yetkili personel tarafından düzenlenecek olan eksper raporuna istinaden hizmet bedeli belirlenir. Tarafınıza sunulan hizmet bedeline vereceğiniz onay ile beraber ise hizmet sözleşmesi imzalanarak belirlenen tarihte parça eşyanız ev ya da iş yeri adresinizden alınır.

Parça eşyanızın tüm paketleme işlemi firmamıza aittir. Mobilya ve buna benzer eşyaların sevkinde aynı zamanda uzman personelimiz söküm ve teslimat sonrasında montaj işlemlerine de yer verir. Parça eşya taşıma hizmetimizde eşyanızın paketlenmesi sonrasında aracımıza nakledilerek depomuza sevk edilir. Depomuzda aynı istikamete gidecek olan tüm diğer parça eşyalar ile beraber eşyanız kapalı kasa araçlara nakledilerek gönderimi yapılır.

Parça eşya taşıma hizmetinde aynı zamanda nakliyat sigortasından da faydalanmanız mümkün olur. Böylelikle sevk sırasında oluşabilecek olan kaza ya da hasara karşı eşya bedelinizde güvence altına alınmış olur.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Almanın Avantajları

Parça eşya olarak ifade edilen tüm ev ya da iş yeri eşyasının yerine belli eşyanın gönderimi işlemleridir. Beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası takımı ya da buna benzer bazı ürün ya da eşya gönderimleri parça eşya olarak ifade edilir. Parça eşyanın gönderiminde evden eve nakliye firmamızdan destek alarak kısa sürede ve kolaylıkla eşyanızın taşınmasını sağlarken aynı zamanda oldukça ekonomik bir gönderim bedeli ile eşyaların taşınmasına yer açılır. Bu ise bütçeniz için son derece avantajlıdır.

Parça eşyanın taşınması işlemlerinde firmamız tarafından yönlendirilen personel paketlenme işlemlerine yer vererek eşyanızın taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için ideal ambalajlama seçeneğine yer verir.

Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan parça eşya taşıma işlemlerinde bu avantajların yanı sıra eşyanızın naklinde sigortadan da yararlanmanız sağlanır. Sigorta kapsamında alınan tüm önlemlere karşın parça eşyanızda herhangi bir hasar ya da zarar oluşması durumunda eşyanızın bedelinin koruma altına alınması da sağlanır.

Evden eve nakliye işlemlerinde hizmet veren firmamız parça eşya taşımacılık işlemlerinde de konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile gerek duyduğunuz kaliteye ve garantili nakliye işlemine yer açmanızı sağlar. Firmamız ile iletişime geçerek parça eşyanızın taşınması için hemen müşteri temsilcimizden destek alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Neden Daha Ekonomik

Evden eve nakliye hizmetini sunmakta olan firmamıza parça eşya taşıma işlemlerine de yer vererek eşyanızın yeni adresine sevk edilmesini sağlamaktadır. Parça eşya taşıma hizmetinde kargo ve diğer gönderim yöntemlerine göre evden eve nakliye firmamızdan alacağınız hizmet oldukça ekonomiktir. Bunun sebebi aynı istikamete gidecek olan diğer parça eşyalar ile beraber gönderiminin yapılmasıdır. Kapalı kasa araçlarımız ile yapılan bu gönderimde eşyanız hemen sevk edilmez.

Aynı yöne gidecek olan eşyaların araç doluluğunu sağlaması ile beraber nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Nakliye işlemine başlanması ile beraber hizmet ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılır. Aynı zamanda firmamız tarafından parça eşyanın teslim edilmesi sonrasında da tarafınıza bilgilendirme gerçekleştirilir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti Alımının Dezavantajı Nedir?

Parça eşya taşıma hizmetini firmamızdan alarak güvenli ve garantili bir nakliyeye yer açarak sigorta kapsamında eşyanızın sevk edilmesini sağlayabilirsiniz. Parça eşya taşıma işlemlerinde konusunda uzman ve de deneyim sahibi ekip tarafından hizmet sunulurken tüm paketleme ve ambalajlama işlemleri de firmamıza aittir. Eşyanızın herhangi bir hasar ya da zarar görmeden yeni adrese sevk edilmesini sağlayan firmamız aynı zamdan oldukça ekonomik bir gönderimden yararlanmanıza da destek olmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetlerinde sunulan tüm bu avantajlara karşın eşyanızı kısa sürede nakledilmez. Parça eşyanız adresinizden alınması sonrasında yeni adrese sevk edilmeden önce depomuza aktarılır. Aynı istikamette gönderimi yapılacak olan parça eşyalar ile beraber gönderimi yapılır. Acil olarak ulaşması istenen eşya taşıma hizmeti için firmamızdan özel olarak destek alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımada Eşyalar Karışır mı?

Parça eşya nakliyesi işlemlerinde aynı araç içinde sevk edilen tüm parça eşyaların üzerinde teslimat adresleri yer alır. Aynı zamanda araca sevki sırasında son teslim edilecek olan ürün ilk olarak araca konulmaktadır. Böylelikle eşyanızın araçtan indirilmesi ve tekrar araca konulması gibi bir durum ile karşılaşılmaz. Personelimizin elinde bulunan hizmet sözleşme nüshası ile eşyanın üzerinde yer alan adres onaylanarak teslimat işlemi yapılır. Teslimat sonrasında ise tarafınıza bildirimde bulunulur.

Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Kaliteli ve Kolay Nakliye

Parça eşyanızın farklı adrese gönderiminde sizlere kolaylığı sunmanın yanı sıra kaliteli hizmetten yararlanmanıza destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile gerekli olan işlemlere yer veriyor. Kısa sürede adresinize ulaşacak olan yetkili personelimiz ihtiyaç duyduğunuz hizmet için ücretsiz eksper hizmeti sunarak gönderim bedelinizin belirlenmesini sağlar. Hizmet bedeline onayınız akabinde ise adresinizden paketlenerek ve gönderim adresi ambalaja kayıt edilerek teslim alınan eşyanız depomuza nakledilir. Depomuzda bir süre bekleyen eşyanız aynı istikamette gönderimi yapılacak olan diğer parça eşyalar ile beraber kapalı kasa araçlarımıza nakledilerek sevk edilir.

Parça eşya taşımacılık hizmetlerimizden yararlanarak gönderimde uygun fiyatlı bir seçenekten yararlanarak bütçeniz içinde olumlu bir hizmete sahip olmanın da ayrıcalığını firmamızdan elde edebilirsiniz. Nakliye sigortası ve hizmet sözleşmesi güvencesi ile gerçekleştirilecek olan parça eşya nakliye işlemlerimizden yararlanarak kaliteli, güvenli, garanti kapsamında bir sevk işleminden yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title işlevi, 6.2.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.