Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Botaş Nakliyat işletmemiz 1982 tarihinde İstanbul Maltepe ilçe merkezi üzerinden hizmete sunulmuştur. Yaklaşık olarak 30 yıldan buyana nakliyat sektöründe başarılı bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Yılların deneyimlerine sahip olan güler yüzlü ve eğitimli kadrolarımızla birlikte ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, villa nakliyatı, depo taşımacılığı, parça eşya nakliyatı ve daha birçok farklı alanlar üzerinden nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Geniş hacimli ve son model nakliyat araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti gerçekleştiriyoruz. Kuruluş yılımızdan buyana kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilk sırada bulundurduk. Bu sebeple de en uygun fiyat tarifesi üzerinden hizmetler sunmayı ilke edindik. İstanbul Maltepe bölgesinin en köklü nakliyat firması olarak geniş kadro filosuna sahip olduğumuzu belirtebiliriz. Bu nedenle de mesai süreçlerimiz boyunca birden fazla nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

7/24 Sınırsız Taşımacılık Hizmeti

Beklentiler doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Bu nedenle de 7/24 sınırsız bir şekilde taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hem şehir içi ve hem de şehirler arasına parça ve tüm eşyaları tek seferde aracımıza yüklüyoruz. Tüm nakliyat hizmetlerimizde yüksek teknolojili asansörlü nakliyat araçlarımızı kullanıyoruz. Müşterilerimizin zaman kaybetmemesini sağlayarak daha erken sürede hizmetler sunuyoruz. Eşyaları pratik bir şekilde kırmadan, dökmeden yeni adrese ulaştırıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

İstanbul’un en iyi nakliyat firması olarak tüm nakliyat hizmetlerimizi Kaskolu sigorta taşımacılığı üzerinden gerçekleştiriyoruz. Eşyaları taşımadan önce uzman kadrolarımız eşliğinde gerekli sigorta işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sonrasında müşterilerimize ek ücret talep etmeksizin net ve düşük fiyat teklifi sunuyoruz. Bu aşamadan itibaren eşyaları aracımıza özenli bir şekilde yerleştiriyoruz.

Garantili Nakliyat Hizmeti

Kurulduğumuz günden itibaren Türkiye Kalite Standartları üzerinden hizmetler sunuyoruz. Titiz ve disiplinli kadrolarımızla birlikte yüzde yüz garanti kapsamında nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Şehirler arası ve şehir içi garantili nakliyat hizmetlerimizde resmi sitemiz üzerinden müşterilerimize ayrıca kesintisiz bir biçimde destek hizmetleri sunuyoruz. Firmamız bu yönüyle de sektörde örnek teşkil ediyor. Garantili nakliyat hizmetlerimizle 81 ilimiz üzerinden ün salmayı başardık.

En İyi İmkanlar

İşletmemiz nakliyat konusunda güncel gelişmeleri takip ediyor. Mümkün olan en yüksek teknolojiler üzerinden taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin herhangi müdahalelerde bulunmasına olanak sunmuyoruz. Hizmet bölgelerimizin günden güne genişlemesi sebebiyle mevcut kadrolarımızı da günden güne genişletiyoruz. Dolaysıyla işletmemiz nakliyat konusunda geniş içerikler ve avantajlar sunuyor.