Site Rengi

Şehir İçi Nakliyat

13.12.2020
754
Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adrese taşınmasının gerekli olduğu durumlar ile sıklıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Son derece zorlu ve sıkıntılı olan bu süreç içinde eşyanın toplanmasının yanı sıra taşınma sırasında herhangi bir hasar almaması içinde kaliteli malzeme kullanımına yer açılarak paketlenmesi gerekir. Ev ya da iş yerinizde bulunmakta olan eşyanızın kaliteli malzeme ve araç gereç kullanılarak paketlenmesi ise herhangi bir hasar almaması için yeterli gelmez. Taşıma konusunda uzman olan ekip ve eşya taşımaya uygun özelliği sahip olan aracında temin edilmesi gerekir.

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarının şehir içi nakliyat ile kısa sürede taşınmasına yer açmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekibimiz ile sunduğumuz şehir içi nakliyat hizmetlerimizden profesyonel hizmet kalitesi ile taşınma işlemlerinizin gerçekleştirilmesine destek olmaktayız.

Şehir İçi Nakliye Hizmeti Nasıl Alınır?

Şehir içi nakliyat hizmetinin alınabilmesi için öncelikle firmamıza talebinizi iletmeniz gerekir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlemleri ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet talebi sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak gerekli desteği size sunar. Ücretsiz olarak eksper hizmetini verecek olan yetkili personelimiz hazırladığı rapor ile beraber şehir içi nakliyat hizmet bedelinin belirlenmesini sağlar.

 Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile edinmenizi sağlayan personelimiz konusunda uzman ve deneyimli ekip ile gerçekleştireceği işlem için sunulan hizmet bedeline onay vermeniz akabinde sözleşme hazırlanarak işlem başlatılır. Hizmet sözleşmesinde yer alan hizmet sunum tarih ve saatinde personelimiz ve nakliye aracımız adresinize ulaşım sağlayarak gerekli desteği size sunar.

Şehir İçi Nakliye Hizmet Sözleşmesi Nedir?

Şehir içi nakliyat hizmetini almak için firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında uzman personelimiz tarafından hazırlana eksper raporuna göre belirlenen hizmet bedeline onayınız akabinde sözleşme hazırlanır. Hizmet sözleşmesi hizmetin sunulacağı tarihten hizmet bedeline kadar tüm detayları içine alır. Hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın haklarının korunmasına destek olan sözleşme aynı zamanda mutabakat anlamına da gelir.

Şehir içi nakliye işleminizde hizmet sözleşmesine sahip olmanız aynı zamanda sözleşmede yer alan hizmetlerin sunulmaması, eksik sunulması ya da geç sunulması durumundaki yaptırımlardan da faydalanmanıza destek olur. Bunun yanı sıra nakliye işleminde önem taşıyan sigortanın da gerçekleştirilmesi açısında önemlidir.

Şehir içi Nakliyat Sigortasının Önemi

Şehir içi yapılacak olan nakliye işlemleri genel olarak şehir dışına yapılacaklar kadar önemsenmez. Daha kısa mesafe olmasının yanı sıra aynı şehir içinde olması kaynaklı olsa da nakliye sigortasında sahip olmanız son derece önemlidir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın kaliteli malzeme kullanımına yer açılarak ve uzman personelimiz tarafından aktarılmasına karşın eşyasızında oluşabilecek olan tüm hasara karşı eşya bedelinizin korunmasını nakliye sigortası kapsamında sağlamaktayız. Böylelikle oluşabilecek olan tüm kazalara karşı tüm eşya bedelinizin korunması da mümkün olur. Kaliteli, uzman desteğini alırken aynı zamanda güvenli ve garantili hizmetten yararlanmak için hemen firmamıza başvurunuzu yaparak destek talep edebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Depo Hizmeti

Ev ya da iş yeri eşyanızın taşınma işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanarak eşyanızın yeni adresinize sadece birkaç saat içinde sağlamak için hemen firmamızdan destek alabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan nakliye işleminde yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda ise eşyanızın aynı özenli hizmet ile paketlenerek kapalı kasa araçlarımızda depomuzda muhafaza edilebilir. Depo hizmetimizden yararlanmak için uzman personelimize talebinizi bildirmeniz yeterlidir.

Depomuzda eşyanızın kaldığı süre içinde de sigorta kapsamında eşya bedeliniz korunur. Güvenli depo alanlarımızda muhafaza edilecek olan eşyanız belirlenen süre sonrasında yeni adresinizi hazır olması ile beraber depomuzdan alınarak adresinize sevk edilir. Gerçekleştirilecek olan depo hizmetimizde yeni adresinizin belirlenen tarihte hazır olmaması durumunda depomuzda bir süre daha muhafaza edilmesi için bildirimizi yapmanız gerekir. Yapacağınız bildirim sonrasında yeni bir sözleşme düzenlenerek hizmet sunumuna devam edilir.

Şehir İçi Nakliye de Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Şehir içi yapılacak olan nakliye işlemlerinde özellikle yüksek katlardan gerçekleştirilecek olan taşınma işlemlerinde daha kısa sürede eşyanın taşınmasının yanı sıra daha güvenli şekilde nakliye aracına sevki için asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanılır.

Binanızın durumuna göre verilecek olan asansörlü taşımacılık hizmeti için yetkili personelimiz eksper hizmeti sırasında uygunluğunu belirler. Binanızın bulunduğu caddenin nakliye aracının parkına uygun olması ve dairenizden caddeye bakan pencere ve benzeri bir açıklığın bulunması gerekir. Tüm bu uygulamaların binanızdan bulunması durumunda dış alanda hazırlanacak olan asansör sistemi ile eşyanız kısa sürede kapalı kasar nakliye araçlarımıza sevk edilerek yeni adresinize doğru gönderimi yapılır.

Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinden kısa sürede eşyanızın ya da belli malzemelerin binadan sevki ya da binaya sevki için kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek gerekli destek talebinizi oluşturabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi gerçekleştirilecek olan nakliye işlemlerinde konusunda uzman personelimiz ile size profesyonel hizmeti sunuyoruz. Şehir içi yapılacak olan ev ya da iş yeri eşyanızın sadece birkaç saat içinde taşınmasını sağlayarak zamanda da tasarruf edinmenize destek olmaktayız. Firmamıza gerçekleştireceğiniz şehir içi nakliye hizmet başvurusu sonrasında adresinize ulaşım sağlayacak olan firmamız yetkili personeli ücretsiz olarak eksper raporu düzenler. Düzenlenen bu eksper raporuna göre belirlenecek olan hizmet bedeline ise onayınız beklenir.

Şehir içi nakliye işlemi için firmamız personeli tarafından düzenlenen eksper raporunda taşınmaya konu olan eşya yükü, binanın genel durumu, asansörlü taşımacılık sistemine uygunluğu, binada asansör olup olması, kat sayısı, yeni bina ile aradaki mesafe, yeni binanın durumu ve talep edilen ek hizmetler yer alır. Tüm bu detaylar sonrasında ise hizmet bedeli belirlenir. Her evden eve nakliye işleminde taşınma bedelleri farklı olur. Aynı mesafede aynı daire ve katlara yapılacak olan evden eve nakliyede de oluşan bu değişim ise eşya yüküne, talep edilen ek hizmetlere göre de farklılık gösterebilmektedir. Bu sebep ile her evden eve nakliye hizmetinden firmamız ücretsiz olarak eksper hizmetini sunarak hizmet bedelinin belirlenmesini sağlar.

Şehir İçi Nakliye de Profesyonel Hizmet

Şehir içi yapılacak olan nakliye işlemlerinizde sizlere destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile profesyonel hizmet ile buluşmanızı sağlıyor. Kaliteli malzeme ve araç gereç kullanımına yer açarak yapılacak olan eşya taşıma işlemlerinde ayrıca personelimiz titizlikle çalışarak eşyanızın zarar görmemesi için gerekli olan özveriyi de sunar. Tüm Alınan bu önlemlere ve titiz çalışmaya karşın eşyanızda olası kaza, hasar, zarar ya da buna benzer tüm olumsuz durumlara karşı ise nakliyat sigortasından faydalanmanız sağlanır.

Sadece birkaç saat içinde ev ya da iş yeri eşyanızın yeni adresinize nakledilmesi için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek evden eve nakliyat hizmet talep başvurunuzu iletmeniz gerekir. Kısa sürede adresinize ulaşacak olan yetkili personelimiz tüm hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme yaparak aynı zamanda hizmet bedelini de belirler.

Ürün Sipariş Formu

Deprecated: get_page_by_title işlevi, 6.2.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/botasnak/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.